ארונות אמבטיה

0
904
ארונות אמבטיה
קרדיט freepik

חדר האמבטיה מהווה מקום חשוב בכל בית. בו כל אחד מבני המשפחה "מבלה" פעם אחת ביום לפחות. זה המקום הכי אינטימי בבית. על מנת להוסיף לחדר האמבטיה פונקציונליות בשיפר הנראות שלו, אך שיפוץ כללי אינו עומד על הפרק כעת, בעיקר משיקולים כלכליים, כי אז רכישה של ארונות אמבטיה יכולה להסתמן כפתרון מוצלח, שיתרונות רבים טמונים בה. ארונות האמבטיה יספקו לכם מקום מרווח לאחסן בו את החפצים שקשורים לרחצה, כמו למשל – מגבות, תמרוקים, תרופות, ורשימת הפלייליסט שלכם. וכולי.

האם ארונות אמבטיה ישוו לה נראות של חלל יותר נקייה?

ועל שאלה שכזאת אי אפשר להתווכח – "האם ארונות אמבטיה ישוו לה נראות של חלל יותר נקייה?". נתחיל את הדיון באמירה נחרצת – יש חשיבות עליונה של שמירה על ניקיון ועל סטריליות בחדר האמבטיה. יש לנקות את המקום כל יום, מפאת החשיבות שלו. על מנת ליצור חלל סטרילי יותר, כמתבקש מאופי המקום, רכשו מבעוד מועד ארונות אמבטיה. כדאי שתבחרו בלפחות ארון או שני ארונות לאמבטיה, אשר יפנו לכם מקום ניכר מן השיש שליד הכיור, וישאירו את כל המקומות שבאמבטיה נקיים ומזמנים יותר. כמו כן, יהיה לכם הרבה יותר קל לארגן ולנקות את המשטחים באמבטיה, כאשר כל הערב רב של החפצים שלכם יהיו מסודרים בארונות האמבטיה.

האם ארונות אמבטיה באמת יחסכו לכם מקום?

וזאת שאלה שאינה שנויה במחלוקת – "האם ארונות אמבטיה יחסכו לכם מקום"?. נתחיל בכך, שמרבית חדרי האמבטיה קטנים למדי. בייחוד בבנייה החדשה של היום, שמאופיינת בדירות קטנות יותר. אין כל ספק, כי ארונות באמבטיה יחסכו לכם מקום, באופן הזה שהם ימקסמו את החלל הקטן של האמבטיה. בארונות האמבטיה תוכלו לשים את כל הדברים שגוזלים הרבה מקום, כמו לדוגמה – גלילי ניירות טואלט, פן, מגבות, מוצרי טיפוח, בשמים ודאודורנטים, וכיוצא בזאת. החסנת הפריטים הללו תמזער את העומס שהם נוטים לייצר בחדר האמבטיה, וזאת כבמטה קסמים, בתוך שנייה אחת. על מנת למקסם יותר את חלל האמבטיה, כדאי שתרכשו ארון לאמבטיה שיהיה מן הרצפה ועד לתקרה, וכך לא תצטרכו להציב שני ארונות לאמבטיה, שיכבידו על העומס באמבטיה.

האם ארונות אמבטיה ישוו למקום נראות גדולה יותר?

והנה שאלה שטרם נשאלה הרבה זמן – "האם ארונות אמבטיה ישוו למקום נראות גדולה יותר?". ובכן, כבר הזכרנו זאת, אבל נדייק יותר את התשובה שלנו. אחת הבעיות שמזוהות עם חדרי אמבטיה, באה לידי ביטוי בכך, שלרוב חדר האמבטיה אינו מואר דיו. מה שגורם לו להיראות הרבה יותר קלסטרופובי ממה שהוא. על מנת לשפר את המצב, ביכולתכם להתקין תאורה עילית מסביב לארון באמבטיה, כמו גם להוסיף מראה לארון, בהתאמה אישית, ובכך תיהנו מהשקפה של אור מן הראי, שתסב למקום להיראות הרבה יותר גדול, ובעיקר מואר.

האם תג המחיר של ארונות אמבטיה גבוה למדי?

ונגיע לישורת האחרונה – "האם תג המחיר של ארונות אמבטיה גבוה למדי?", ובכן, תלוי כמובן מאיפה את קונים, ומה חומרי הגלם. אבל, באופן כללי, יש להודות על האמת. ארונות לאמבטיה אינם מגיעים עם תג מחיר גבוה מדי. מדובר אודות פתרון זול למדי, שמאפשר לכם, כאמור לעיל, לאחסן בנוחות את החפצים שבהם עושים שימוש באמבטיה, וליהנות משטח רב יותר. על מנת שבאמת תזכו לרכוש את ארונות האמבטיה במחיר סביר, מומלץ שתעשו השוואת מחירים מבעוד מועד. היכנסו לרשת האינטרנט. יש אתרים שמאפשרים לבצע השוואת מחירים של כמה חנויות, והם ישלחו לכם את הצעות המחיר הנבחרות בפרק זמן קצר למדי. רק תבדקו היטב שמדובר בדיוק על אותו המוצר. בשל כך, כי לפעמים יש פרט או שניים ייחודיים בארון האמבטיה, שבגינם המחיר יהיה גבוה יותר. בשל כך יש להשוות מחירים, תוך כדי הקדשת תשומת לב למפרט הטכני של המוצר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here