כלים סניטריים

0
2781
כלים סניטריים

חדרי אמבטיה נחשבו תמיד למקומות המפנקים ביותר של הבית. חלק חשוב מאוד בעיצוב הבית הוא עיצוב אמבטיות. האמבטיות, הג'קוזי ולאחרונה גם המקלחונים. המקלחונים של היום הם לא המקלחונים של פעם. היום ניתן למצוא מקלחונים מעוצבים עם אפקטים של תאורה מעוצבת, ספסלי ישיבה עתיקים ועוד.

מקלחון

היום פעולת הרחצה שלנו אינה מסתיימת בשלוש דקות של שטיפת הגוף, אלא נמשכת הרבה מעבר לכך. אנו מתפנקים בחדר הרחצה ומתרעננים בו. המעצבים דואגים להפוך את חדרי האמבטיה למקומות בהם כיף לשהות, וניתן לקבל זמן איכות.

הזרם שזורם במקלחת אינו רק מנקה את גופינו אלא גם מעסה את שרירי גופינו ואת השכמות. דבר החשוב במיוחד לאלו שעובדים עבודה פיזית קשה או יושבים שעות רבות מול המחשב. ולכן ניתן לראות בעיצוב המקלחונים החדשים את ראשי המקלחת שבאים במגוון צורות על מנת שכל אחת יוכל להתאים את זרם המים לצרכי הגוף שלו.

מוצרים נלווים

ישנם אריחי קרמיקה מיוחדים המשלימים את מראה המקלחון. אריחים אלו עוברים תהליך ארוך של עיבוד שבסופו של תהליך הם מדמים אבן טבעי. יש גם אריחים גדולים וצריכים הניתנים להדבקה על הקירות בצורה קלה ופשוטה. אביזרי אמבטיה נוספים המותאמים למקלחון ולמראה העיצובי הכללי של חדר האמבטיה הם כיורים מיוחדים, אמבטיות, ברזים, מראות ועוד. גם אם חשבתם שראיתם הכל, הרינו כאן לבשר לכרם שעדיין לא ראיתם כלום. הקולקציות החדשות ממחישות שאין גבול לדמיון. בעבר הברזים נחשבו כפריט פונקציונלי בלבד, אך היום הם משמשים כפריט עיצובי לכל דבר ומספקים מראה דקורטיבי ונוחות מקסימאלית בזמן השימוש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here